^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dzień Babci i Dziadka

21, 22 i 23 stycznia w trzech grupach przedszkolnych odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która jest już tradycją naszego przedszkola. Babcie i dziadkowie licznie przybyli uczcić swoje święto wspólnie z wnukami i móc podziwiać ich zdolności wokalne, taneczne i recytatorskie. 

Grupa II (4-latki) wystawiła, dla zaproszonych gości, przedstawienie „Czerwony Kapturek”. W grupach I (3-latki) i III (5-latki) dzieci przygotowały część artystyczną, a wraz z nią szereg atrakcji: wierszyki, piosenki, tańce, a także gorące życzenia. Dzieci podziękowały, przede wszystkim za wielkie serce okazywane im przez dziadków, i w dowód wdzięczności przygotowały skromne upominki, które wręczyły swym najbliższym. Dziadkowie obdarowali swoje wnuczęta wielkimi brawami, a na ich twarzach widać było wzruszenie i dumę. Wielką przyjemność sprawiły babciom i dziadkom prezenty wykonane przez dzieci. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

To były szczególne dni w życiu przedszkola, pełne ciepła, rodzinnej atmosfery, wzruszeń i emocji ze strony zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dzieci mogły zaprezentować swym najbliższym swoje umiejętności, a w zamian za to dostały mnóstwo uśmiechu i radości. 

Dziękujemy wszystkim za liczną obecność i jeszcze raz życzymy "Wszystkiego co najlepsze".

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu