Palmy Wielkanocne 2017

PODZIĘKOWANIA

Serdeczne dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy poświęcili swój czas i wzięli udział w warsztatach plastyczno-technicznych podczas których tworzone były wspólnie z nauczycielkami grup palmy wielkanocne na: XX Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej, zorganizowany przez Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu .

Grupa I (3 LATKI) Grupa II (4 latki)

-  Panie: Marta Skobel, Sylwia Twarowska, Dorota Komiażyk, Joanna Araźna, Małgorzata Łaszczuk.

- Panu Krzysztofowi Maliszewskiemu dziękujemy szczególnie za reprezentowanie Grup: I i II podczas niedzieli palmowej w kościele pw.Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu.

Grupa III (4,5 LATKI) Grupa IV (4,5 latki)

- Panie: Zoya Niemyjska , Ela Morzy, Małgorzata Szaflicka , Mariola Tenderenda , Katarzyna Panas Tenderenda, Marta Łuniewska, Beata Bartnikowska, Sylwia Borkowska, Urszula Godlewska, Sylwia Nasiadka, Martyna Żach.

- Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Morzy za reprezentowanie Grup: III i IV podczas niedzieli palmowej w kościele pw.Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu.

Wykonane palmy zdobyły nagrody specjalne.

Podziękowania Mikołajki 2016

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zasponsorowanie dzieciom paczek mikołajkowych. Pani Marcie Łuniewskiej dziękujemy za przygotowanie wspaniałych upominków. Panu Mirosławowi Chojnowskiemu dziękujemy szczególnie za wcielenie się w rolę Mikołaja.

Podziękowania – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLA 2016

Dziękujemy Pani  Prezes BS w Ciechanowcu Helenie Dołęgowskiej za wsparcie finansowe na zakup zabawek do przedszkola.

Dziękujemy Pani Katarzynie Koc za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla gości i rodziców z okazji „Pasowania na przedszkolaka”.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi i Ks. Dziekanowi za upominki i słodycze dla dzieci z okazji „Pasowania na przedszkolaka”.

Dziękujemy mamom, które upiekły słodkości  na poczęstunek dla dzieci z okazji „Pasowania na przedszkolaka” : P.Dorocie Komiażyk, P.Joannie Lipskiej, P.Dorocie Gnatowskiej, P.Magdalenie Kujawskiej, P.Marzenie Kryńskiej, P.Ilonie Stelengowskiej, P.Małgorzacie Morzy, P.Ramonie Ciszkowskiej-Tenderenda, P.Agnieszce Korytko, P.Marcie Łempickiej- Bożek, P.Ilonie Radomskiej, P.Karolinie Deniziak, P.Annie Maliszewskiej.

Podziękowania - Mikołajki 2015

Serdeczne podziękowania kierujemy do pana M. Chojnowskiemu, który poświęcił swój czas żeby wcielić się w postać Mikołaja i rozdawał dzieciom upominki oraz pani M. Łuniewskiej, która zorganizowała zakupy i dowóz prezentów do przedszkola.

Dziękujemy!!!

Podziękowanie za zabawki

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy podarowali do przedszkola zabawki: Podziękowania kierujemy do pań: Karoliny Faszczewskiej, Moniki Marciniak oraz Małgorzaty Nowak.