^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Podziękowania – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLA 2016

Dziękujemy Pani  Prezes BS w Ciechanowcu Helenie Dołęgowskiej za wsparcie finansowe na zakup zabawek do przedszkola.

Dziękujemy Pani Katarzynie Koc za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla gości i rodziców z okazji „Pasowania na przedszkolaka”.

 Dziękujemy Panu Burmistrzowi i Ks. Dziekanowi za upominki i słodycze dla dzieci z okazji „Pasowania na przedszkolaka”.

Dziękujemy mamom, które upiekły słodkości  na poczęstunek dla dzieci z okazji „Pasowania na przedszkolaka” : P.Dorocie Komiażyk, P.Joannie Lipskiej, P.Dorocie Gnatowskiej, P.Magdalenie Kujawskiej, P.Marzenie Kryńskiej, P.Ilonie Stelengowskiej, P.Małgorzacie Morzy, P.Ramonie Ciszkowskiej-Tenderenda, P.Agnieszce Korytko, P.Marcie Łempickiej- Bożek, P.Ilonie Radomskiej, P.Karolinie Deniziak, P.Annie Maliszewskiej.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu