^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Palmy Wielkanocne 2017

PODZIĘKOWANIA

 

         Serdeczne dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy poświęcili swój czas i wzięli udział w warsztatach plastyczno-technicznych podczas których tworzone były wspólnie z nauczycielkami grup palmy wielkanocne na: XX Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej, zorganizowany przez Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu .

Grupa I (3 LATKI) Grupa II (4 latki)

-  Panie: Marta Skobel, Sylwia Twarowska, Dorota Komiażyk, Joanna Araźna, Małgorzata Łaszczuk.

- Panu Krzysztofowi Maliszewskiemu dziękujemy szczególnie za reprezentowanie Grup: I i II podczas niedzieli palmowej w kościele pw.Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu.

Grupa III (4,5 LATKI) Grupa IV (4,5 latki)

- Panie: Zoya Niemyjska , Ela Morzy, Małgorzata Szaflicka , Mariola Tenderenda , Katarzyna Panas Tenderenda, Marta Łuniewska, Beata Bartnikowska, Sylwia Borkowska, Urszula Godlewska, Sylwia Nasiadka, Martyna Żach.

- Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Morzy za reprezentowanie Grup: III i IV podczas niedzieli palmowej w kościele pw.Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu.

 

Wykonane palmy zdobyły nagrody specjalne.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu