Z okazji Dzień Bibliotekarza dzieci z grup „Motylki” oraz „Wiewiórki” odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną.
Przedszkolaki miały okazję poznać specyfikę pracy bibliotekarza oraz dowiedzieć się, jak funkcjonuje biblioteka. Dzieci z zainteresowaniem oglądały książki znajdujące się na półkach, poznały zasady wypożyczania książek oraz dowiedziały się, jak należy o nie dbać.
Podczas wizyty nie zabrakło także wspólnego czytania.
Spotkanie było dla dzieci ciekawą lekcją rozwijającą zainteresowania czytelnicze i szacunek do książek. Serdecznie dziękujemy pracownikom biblioteki za miłe przyjęcie i interesujące zajęcia.






















